ONLINE İŞLEMLER

GİRİŞ YAP


ESHOT Online İşlemlere üye olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

TOPLU ULAŞIMDA YENİ DÖNEM

"Tükenmez Kart" geliyor, "yetersiz bakiye" devri bitiyor

Otomatik yükleme talimatı vermek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli!

1

Üyelik formunu doldurun, ESHOT tarafından gönderilen SMS’teki doğrulama kodunu sisteme girin, üyelik işlemini tamamlayın ve sisteme giriş yapın.

2

Sitede yer alan “Kart Ekle” menüsüne tıklayın ve İzmirim Kartınızı sisteme kayıt ettikten sonra “Talimat Ekle” butonuna basın.

3

Kredi kartı bilgilerinizi Masterpass’e kaydedin ya da kayıtlı kartınızı eşleştirin. Bankanızdan gelen SMS doğrulama kodunu girerek kaydınızı tamamlayın

4

Otomatik yükleme talimatını oluşturun. İzmirim Kartınız bakiyeniz bitmeden sizin belirleyeceğiniz tutarda otomatik dolsun

ESHOT Online İşlemlere üye olarak otomatik yüklemenin yanı sıra aşağıdaki hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.
İNTERNET -TL YÜKLEME İzmirim Kart'ınıza internet üzerinden kredi kartı veya kredi kartı özellikli banka kartınızla yükleme yapabilirsiniz.
KULLANIM DETAYLARI İzmirim Kart'ınız ile yapmış olduğunuz tüm kullanım bilgileri Online İşlemler Merkezinde.
DOLUM DETAYLARI İzmirim Kart'ınıza yapmış olduğunuz tüm yükleme işlem detayları Online İşlemler Merkezinde.
HEMŞEHRİ İLETİŞİM MERKEZİ İzmirim Kart kullanım detaylarınız üzerinden hiçbir ek bilgi girmeden öneri, istek şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
HAT / DURAK BİLGİLENDİRME Sık kullandığınız otobüs hatları ve durakları sisteme kayıt ederek SMS, e-posta ve mobil bildirim ile bilgilendirmeleri alabilirsiniz.
OTOBÜS ALARMLARI Seçim yaptığınız hattın istediğiniz durağına, otobüs gelmeden kaç dakika önce bildirim almak istiyorsanız alarm kurabilirsiniz.